Náš pneuservis Vám může nabídnout velice širokou nabídku pneumatik a litých kol.

BARUM
BRIDGESTONE
CONTINENTAL
DEBICA
DUNLOP
EUROPA
FIRESTONE

AEZ
FULDA
GOOD YEAR
KLÉBER
KUMHO
MATADOR
MICHELIN


BBS
PNEUMAT
SAVA
SEMPERIT
STOMIL /KORMORAN/
UNIROYAL
YOKOHAMA


DEZENT          ENZO

Pro usnadnění výběru litých kol můžete použít konfigurátor pro litá kola.

Tato široká nabídka dokáže uspokojit požadavek skoro každého zákazníka.

Pokud jste zvyklí na tichou a pohodlnou jízdu a jezdíte dlouhé tratě, pak bychom zcela jistě doporučili pneumatiky značky CONTINENTAL, které jsou doporučovány i pro svižnější jízdu či značky MICHELIN, GOOD YEAR nebo DUNLOP.

Máte-li rádi dynamičtější jízdu doporučíme Vám tvrdší, sportovnější pneumatiky značky UNIROYAL, které jak udává výrobce jsou zvláště vhodné pro bezpečnou jízdu v dešti. Obdobnou ochranou proti aquaplaningu se mohou pochlubit pneumatiky značky SEMPERIT, které lze doporučit i pro jízdu v horských oblastech.

Extra tvrdými pneumatikami pro tuningové vozy, které velmi dobře sedí na silnici jsou pneumatiky značky PIRELLI.

Jednoznačně s největší oblibou se u zákazníků stále setkávají kvalitní a české pneumatiky BARUM. Jedná se o pneumatiky s mnohaletou tradicí, léty prověřenou kvalitou a vynikajícími vlastnostmi, a to vše za velmi příznivé ceny.

Pracovníci našeho pneuservisu Vám rádi a ochotně poradí s výběrem pneumatik.

Dále nabízíme také sezónní uskladnění pneu!

V rámci našich služeb Vám dle Vašeho přání také zkontrolujeme brzdy, tlumiče, brzdovou kapalinu, nabití autobaterie či stav výfukového potrubí a provedeme zdarma cenovou nabídku náhradních dílů přímo pro Váš vůz!

Pneumatiky včetně aktuálních sezónních novinek jsou skladem, specifické typy nejpozději do druhého dne.

Kromě pneumatik nabízíme ocelové disky kol KRONPRINZ. Jedná se kvalitní disky kol shodné s originálními, splňující přísné kvalitativní požadavky provýroby automobilů a přísné evropské předpisy. Disky jsou schváleny buď přímo výrobcem automobilu, nebo orgánem kontroly a certifikace a zároveň českým Ministerstvem dopravy a spojů pro prodej a provoz v ČR.


Náš pneuservis je vybaven nejnovějšími stroji kanadské firmy JOHN BEAM, které využívají nejnovějších technologií a jejich výhody se projeví obzvláště při přezouvání litých kol.