Autobaterie patří do naší nabídky a jsou její samozřejmou součástí.

Nezávisle na ročním období - v zimě i v létě se Vám může nečekaně stát, že autobaterie ve Vašem voze bude vybitá či slabá. V takovém případě se můžete spolehnout, že ve Spei servisu máme v každém ročním období autobaterii vhodnou pro Váš vůz.

V naší nabídce jsou autobaterie světové značky BOSCH, VARTA a TAB. Jedná se o špičkové baterie splňující nejvyšší nároky. Díky stříbrné technologii nabízejí podstatně více startovací síly a mnohem delší životnost než obvyklé startovací baterie. Nevyžadují absolutně žádnou údržbu: jednoduše se namontují a lze na ně zapomenout.

Autobaterie vyšší třídy zastupuje v naší nabídce řada autobaterií BOSCH S4 a VARTA Blue Dynamic. Oba tyto typy představují rozsáhlý program pro téměř všechny osobní automobily, se stříbrnou technologií a životností o 20% delší než obvyklé startovací baterie. Baterie jsou bezpečné proti úniku kapaliny při dopravě a montáži, vysoce bezpečné při nehodách, spolehlivě startují při mrazu.

Autobaterie dodáváme vždy nabité a připravené pro použití. U nás zakoupené autobaterie namonujeme zdarma. Záruční doba námi dodávaných akumulátorů je 24 měsíců, výrobky jsou certifikovány.

Dodáváme akumulátory pro všechny typy vozidel, stavební, zemědělskou a speciální techniku.

 Osvědčení VARTA, PDF 118 kB              Příloha k osvědčení VARTA, PDF 52 kBVše o autobateriích VARTA naleznete zde :SPEI Vfuky Olomouc
modeltyp PerionkapacitaK s DPHtyp BlueDynamickapacitaK s DPH